Kocaeli Acer notebook servisi, Laptop tamir servisi

Kocaeli Acer Servisi

Kocaeli Acer Servisi

Kocaeli Acer notebook servisi, Laptop tamir servisi

Kocaeli acer servisi  Metaj Bilgisayar

Kocaeli acer notebook servisi , Acer notebookların anakart tamirleri Türkçe Q klavye değişimleri orjinal ekran değişimleri, pil ve adaptör tamir ve değişimleri yapılmaktadır. Acer notebooklarda sıklıkla meydana gelen aşırı ısınma sonucu ekran chiplerinin yanması sorunun BGA Rework makinesi ile tamiride servisimizde yapılmaktadır. Acer notebooklarda kullanılan harici ekran kartlarının orjinal ve 2. el olarak ta servisimizden temin edebilirsiniz.

Acer notebooklarda en çok karşılan sorunlar nelerdir ?

Acer notebooklarda diğer tüm notebooklarda olduğu gibi ekran chip sorunu görülmektedir. Bu sorun aşırı ısınmadan meydana gelmektedir. Acer notebooklarda bu sorun yoğun olarak görülmektedir. Acer notebookların çoğunda harici ekran kartı bulunmaktadır. Bu tamir olmama durumunda artı bir özelliktir. Diğer durumlarda ekran chipinin anakartının üstünde olması durumlarında anakart tamir olmadığı zamanlarda laptopun çalışması için anakart değişiminden başka bir çözüm bulunmamaktadır. Harici olma durumunda ise sadece ekran kartı değiştirilerek sorun çözülür.

Acer notebooklarda bios şire sorunlarının çözümü

Acer notebooklarda ki bios ciplerinin yerinden sökülüp bios programlıyıcı ile yeniden yazılması sonucunda bios şifreleri çözülmektedir.

Acer notebook ekranı kırıldı  Fiyat ? ÇÖZÜM

Acer notebooklarda kullanılan ekranlar 2 tiptir. Bunlardan biri Led biride Florasan aydıntlatmalı lcd ekranlardır. Boyut olarakda Acer notebooklarda genellikle bazı modeller hariç 15.6 Led Full HD ve 15.4 inç lcd florasanlı ekranlar kullanılmaktadır. Servisimizi arayarak laptopunuza uygun ekran tipini öğrenebilirsiniz. Acer Kocaeli servis telefonu 0262 606 00 76 – 0262 332 34 33 

Acer notebook görüntü yok bilgisayar çalışıyor sorunu ? Çözümü

Bu sorun büyük ihitmalle aksattığınız acer notebook bakımlarının size bir yansıması yada laptopunuzu aşırı ısınmasına sebep olacak bir şekilde kullanmanızın göstergesidir. Çözümü anakart tamiri ekran chip değişimidir. Bilgi için 0262 606 00 76 – 262 332 34 33 numaralı telefonu arıyabilirsiniz.

Kocaeli ACER pil adaptör klavye ekran tamiri değişimi şarj aleti fiyatları için 0262 606 00 76 – 0262 332 34 33

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Kocaeli Acer notebook servisi, Laptop tamir servisi, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>